top of page
Image by Blake Wisz

Přenechání fungující trafiky

Nechcete řešit administrativu? Odkoupíme od vás trafiku.

Pokud se chcete zbavit administrativy s vedením trafiky, chcete uvolnit kapitál, který v prodejně máte uložen, nabízíme vám:

  • odkoupení trafiky,

  • následné vybavení prodejny

  • a její případnou rekonstrukci.

 

Budete-li chtít, můžete prodejnu dále provozovat pod naší franchisou. Vaším hlavním úkolem bude především zajistit její provoz. Za to Vám následně bude náležet měsíčně procentuální odměna z prodejů. Více o naší franchise se dočtete zde.

 

Naším úkolem bude zajistit veškeré vybavení prodejny, budeme platit za zboží, zajistíme pokladní a skladový systém. Dále již nebudete muset řešit administrativu spojenou s evidencí produktových karet v pokladním systému. Zároveň řešíme veškeré administrativní úkony spojené s prodejnou a veškeré smluvní závazky s pronajímatelem prostoru či s dodavateli. Zajistíme také pravidelnou kontrolu zboží - budete mít aktuální informace o stavu zásob nejen v pokladním systému, ale i fyzicky na prodejně. Zároveň Vás pravidelně zahrneme do speciálních výkonostních soutěží. 

 

Chcete nám prodejnu tabáku a tisku přenechat a nadále ji již neprovozovat? Nevadí, i tak vaši trafiku rádi odkoupíme.

Chci vám přenechat trafiku

Pokud přemýšlíte o odprodeji trafiky, nechte nám na sebe kontakt. Obratem vás kontaktujeme a domluvíme se na podmínkách odkupu trafiky.

Děkujeme moc za vaši zprávu! Obratem se vám ozveme.
bottom of page