top of page

O nás

Jsme česká maloobchodní síť prodejen nápojů, tisku, tabákových výrobků a dalšího doplňkového sortimentu.

Společnost TOBACCO RETAIL je  maloobchodní síť prodejen tabákových výrobků, cigaret, tiskovin, nealkoholických a alkoholických nápojů, papírnictví a doplňkového zboží. V naší prodejně naleznete také sběrnu sázkové společnosti SAZKA, možnost výměny a koupě plné bombičky SODASTREAM a výdejní místo společnosti Balíkovna.

Jsme také českým výrobcem a velkoobchodním prodejcem jednorázových elektronických cigaret (jinak také e-cigaret či vapů) značky VAPEROLL ®. Naše řada vapů VAPEROLL ® One přináší revoluci v moderním kouření. Jedna elektronická cigareta a kapacita až 800 potahů. Možnost regulace síly potahu. Vynikající příchutě namíru laděné do našich elektronických zařízení. To vše je VAPEROLL ® One! Naše e-cigarety naleznete ve všech dobrých prodejnách a také online v e-shopu na webových stránkách www.vaperoll.eu.

Do naší rodiny také patří společnost Taylor’s Reality - ryze česká realitní společnost zaměřená na moderní prezentaci a nabídku realit se zkušenostmi ze zahraničí. Zaměřujeme se na 360 ° virtuální prohlídky, videooprohlídky a dále na profesionální focení nemovitostí. Nabízíme také profesionální prezentaci nemovitostí na předních českých realitních portálech, jako jsou Sreality, iDnes Reality a Hyper reality.

TR_FB_logo_500_Kreslicí plátno 1.png
WhatsApp Image 2021-12-21 at 16.17.48 (1).jpeg

TOBACCO RETAIL

Česká síť maloobchodní prodejen nápojů, tisku, tabákových výrobků a dalšího doplňkového sortimentu.

Muž vaping

VAPEROLL ®

Český výrobce a velkoobchodní prodejce jednorázových elektronických cigaret

Logo-cube-naweb_Zeichenfläche 1_edited.jpg
Kuchyň

TAYLOR’S REALITY

Česká realitní společnost zaměřená na moderní prezentaci a nabídku realit - od focení po virtuální prohlídky.

Čerstvé doutníky
Přihlašte se do našeho newsletteru.

A pravidelně vám zašleme novinky a akce na email.

Děkujeme za přihlášení do newsletteru!

bottom of page